Закуски до Пива

Закуски до пива

Слід враховувати поради наших предків щоб сповна отримати задоволення від кожного сорту напою.

Рекомендуємо

Цікаве про Пиво

Історія Пива і Пивоваріння

Ніколи не пізно дізнатись щось нове про улюблений та шанований напій. Трохи історій про Пиво

Корисно знати

Найсмачніше від Шеф-Кухаря ПінтаПаб

Салат Цезар

Салатна класика
Салат Цезар з куркою

Салат Цезар було названо на честь американського кухара італійського походження Цезара (Чезаре) Кардіні, який у 20-40-х роках XIX сторічча був власником декількох ресторанів в місті Тіхуана у Мексиці. Доволі цікаво, що салат цезар, рецептура якого виникла виключно тому, що відвідувачі зробили замовлення, а на кухні, крім алкоголю, було не так і багато інгридієнтів. Тоді вигадливий Кардіні виложив на тарілку листя салату і декорував їх всім, що було на кухні. Ось так і з'явився всім відомий салат Цезар, рецепт який нам завжди до вподоби))).

Голонка з тушеною капустою

Вечеряємо по-баварськи
Голонка

Баварська кухня нам близька особливо. Чи то через гористість місцевості, чи через схожість баварців до наших гуцулів. Простота і природність страв нас насправді єднає. Одначе, баварський стіл завжди добротний і ситний, при цьому дуже смачний. Фахівці знають, кожна страва береже традиції кухарів Баварії, що формувались і вдосконалювались з часом. Безперечно, найвідоміше з них – це свиняча голонка з тушеною капустою. Просто і дуже смачно.

Ребра-гриль «БОЙКІВСЬКІ»

Ребра-гриль
«БОЙКІВСЬКІ»

Бойківська кухня характерна для одного з трьох субетносів Карпат. Горяни традиційно смачно готували страви з м'яса. Реберца біля бойківської ватри смакують особливо. Отож, скуштуйте ще одну страву від шеф-кухаря – Реберця мариновані в темному та медовому пиві «БОЙКІВСЬКЕ». Пропонуємо насолоджуватись цією стравою під крафтове пиво власного виробництва «БОЙКІВСЬКЕ», – п'яти видів на різні смаки!

Скумбрія запечена з гарніром

Телефонуйте: (0342) 72-50-51, (050) 391 2240
м. Івано-Франківськ, вул Незалежності 10а

Designed by Horus267. Copyright PintaPub © 2016

Follow Us | Приєднуйтесь

  • ПінтаПаб на Фейсбук
  • Instagram
  • Twitter
  • Delicious
  • Technorati